Doe voordeel op de vrijdagmarkt in april

April is de Maand van de Markt. Kom je dan naar de vrijdagmarkt, dan krijg je bij iedere aankoop een wedstrijdkaart waarmee je een cadeaubon kan winnen. Aan de gemeentestand verwennen we jou met een gratis shoppingtas en kruidenplantje. Ook op de Landbouwmarkt in Tielrode krijg je een extraatje.

Onze gemeente neemt deel aan de provinciale actie Maand van de Markt 2024. Kom je in april naar de vrijdagmarkt, pik dan zeker onze leuke acties en geschenken mee.

Wedstrijdkaarten op vrijdag 5, 12 , 19 en 26 april

Doe mee aan onze wedstrijd en maak kans op een cadeaubon. Bij iedere aankoop krijg je van de marktkramer een invulkaart. Deponeer je ingevulde kaart in de wedstrijdurne aan de gemeentestand (middenplein Markt) op 5 en 12 april en aan het Toeristisch Infokantoor op 19 en 26 april.

Prijsuitreiking op vrijdag 3 mei op het Gemeentehuis, Markt

Extraatje op vrijdag 5 en 12 april

Onze gemeente verwent iedere marktbezoeker met een gratis kruidenplantje en shoppingtas. Ga langs bij de gemeentestand (middenplein Markt) op:

  • vrijdag 5 april voor een fris kruidenplantje
  • vrijdag 12 april voor een fruitige shoppingtas

 

Landbouwmarkt Tielrode

Ook tijdens de landbouwmarkt in Tielrode op zaterdag 20 april ontvang je als bezoeker een gratis shoppingtas.

Gepubliceerd op vrijdag 22 mrt 2024 om 15.47 u.
Naar top