Briqville Classic: voor lopers en supporters

Ben jij een loper op zoek naar een uitdaging? Doe dan op zondag 20 september mee aan de Briqville Classic Natuurloop in Steendorp. Je kiest zelf de afstand.

Olivier Peeters is alvast van de partij. Hij is sportief verantwoordelijke bij de lokale atletiekclub JAWS. Briqville is voor hem een vaste waarde.

Ik ben van jongs af bezig met atletiek. Lopen is mijn passie. Samen met mijn broer Matthias richtte ik vorig jaar Jeugd Atletiek Werking Steendorp op, kortweg JAWS. Elke vrijdagavond geven we training aan 6- tot 16-jarigen op het terrein aan sporthal Het Gelaag. De komende maanden trainen we ook op zondagmorgen in het Gelaagpark als voorbereiding op de Briqville. Zo geraken we helemaal in vorm tegen 20 september.

"Ik heb me opnieuw ingeschreven voor de 10 km. Maar ik supporter de hele dag voor de clubleden. Lopen door het Gelaagpark en de natuur rond het Fort geven me een avontuurlijk gevoel. Enkele meters klimmen en dalen zorgen voor extra uitdaging. Tussenin is het parcours vlak en verhard."

Overtuigd, ik schrijf in voor Briqville

"Na het lopen en supporteren vind ik het fijn om iets te eten en te drinken op de Kleineige Feesten op hetzelfde domein. Ik geniet er van de gezellige sfeer met de vele kraampjes. Een muzikaal optreden en de touwtrekwedstrijd tussen lokale verenigingen zorgen voor ambiance." sluit Olivier af.

Gepubliceerd op vrijdag 22 mei 2026 om 11.54 u.

Thema's

Naar top