Home
Werk jij mee aan onze Droom-aan-de-stroom-video? Afdrukken

Wie heeft er geen dromen voor zijn of haar gezin of werk en loopbaan? Da’s iets wat ons, Temsenaars allemaal verbindt. Maar om je dromen in realiteit om te zetten heb je vaak een duwtje nodig of inspiratie van anderen.

Met een inspirerende video willen we onze inwoners aanmoedigen om hun dromen rond gezin of loopbaan te delen en zo de eerste stap te zetten om ze waar te maken.

En daarvoor hebben we jou nodig.

Ben jij bereid om mee te werken aan een video, waarin je vertelt waarover jij droomt voor je werk of gezin? We zoeken 15 inwoners van onze gemeente die willen meedoen.

Waarom zou je dat doen?

  • Omdat jij zo andere Temsenaars kan inspireren en verbinden.
  • Omdat je een leuke opnamedag meemaakt op zaterdag 15 april met een heuse filmcrew, inclusief drone. We trekken naar een mooi plekje langs de Schelde om jullie in beeld te brengen. We zorgen voor hapje en een drankje en een kleine attentie als dank. En je leert andere inwoners van onze gemeente eens op een andere manier kennen.

Dus: heb je zin om mee te doen en ben je vrij op zaterdag 15 april? Laat van je horen!

Stuur snel een mailtje naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

Vermeld je naam, je leeftijd en gsm-nummer en we bezorgen jou meer info.

Laatst aangepast op vrijdag, 03 maart 2023 11:26
 

Deze website maakt gebruik van cookies. Cookies zijn kleine informatiebestanden die automatisch op de harde schijf van jouw computer bewaard worden. Cookies maken het mogelijk om de toegang tot de site en de navigatie te vergemakkelijken en sneller en efficiënter te laten verlopen. Sommige cookies zorgen ervoor dat een website grafisch netjes verschijnt, andere dat een websiteapplicatie correct werkt. Cookies zijn ook nodig voor analyses van het surfgedrag bv. via Google Analytics (zie hierboven). U kunt uw browserinstellingen aanpassen zodat cookies niet worden aanvaard of dat u een waarschuwing krijgt wanneer u cookies krijgt toegestuurd. U kan ons privacybeleid en ons cookiebeleid onderaan de pagina terugvinden.

Door op ok te klikken aanvaard u het gebruik van cookies door deze website.