Home
Temse zet met nieuw logo en huisstijl haar troeven in de kijker Afdrukken

 

  Belleman affiche kl form

Temse, 30 april 2021 - Met trots stelde Temse op vrijdag 30 april haar nieuwe logo voor met bijhorende communicatiehuisstijl. Het Lokaal Bestuur (gemeente en OCMW) en de Welzijnsvereniging Temse opteerden voor één eigentijds en verbindend symbool als herkenbaarheid naar zowel inwoners als bezoekers van de Scheldegemeente toe.

Het nieuwe logo beklemtoont de grote diversiteit aan troeven die Temse te bieden heeft voor iedereen die er woont, werkt, onderneemt, recreëert of op bezoek komt.

Voor het ontwerp nam het Lokaal Bestuur de firma Maradonna uit Antwerpen onder de arm.

Het nieuw logo is geïnspireerd op de letter ‘T’ van Temse maar ook van onze Trots op Temse. Omdat de vele troeven van onze gemeente niet in één letter te vatten zijn, vormen we onze ‘T’ met verschillende iconen. Zij staan symbool voor al het moois dat onze gemeente te bieden heeft: onze schitterende ligging aan Schelde en Durme (blauwe icoon), onze prachtige natuur, de 4 deelgemeenten, de bloeiende economie (groene icoon, geïnspireerd op de vorm van de brugjes aan de jachthaven), onze iconische bruggen en de verbondenheid tussen de 3 entiteiten van ons bestuur en alle inwoners (roze icoon, geïnspireerd op een element van de oude brug), ons historisch erfgoed (gele icoon, geïnspireerd op de kerktoren van Steendorp) en tenslotte een verwijzing naar welzijnsvereniging Sleutelzorg én het rijke verleden van Temse: het wapenschild met de sleutel van de Gentse Sint-Pietersabdij, tevens de vorm van een scheepsboeg als verwijzing naar de Boelwerf (rode icoon).

Of je nu in Temse woont, werkt onderneemt of op bezoek komt, er is altijd een aspect van onze gemeente dat Temse voor jou speciaal en aantrekkelijk maakt!

 

Mensen zijn ‘thuis in Temse’

Vanuit een breder communicatieperspectief staat de ‘T’ trouwens niet alleen voor Temse, maar ook voor ‘Thuis’. Want wandelaars, fietsers, gezinnen, dierenvrienden, creatievelingen… mensen van alle leeftijden, rang of stand zijn thuis in Temse.

Om deze brede menselijke en maatschappelijke visie achter de nieuwe huisstijl te benadrukken, wordt het nieuwe logo geïntroduceerd met een affichecampagne, waarin een 20-tal Temsenaars de hoofdrol spelen. Portretten van inwoners die mee onze huisstijl promoten, verschijnen in het straatbeeld en in onze gebouwen en geven onze nieuwe slogan ‘Thuis in Temse’ een heel divers en menselijk gezicht.

Onder één logo en stijl zetten het Lokaal Bestuur en de Welzijnsvereniging Sleutelzorg samen hun koers verder.

Nu het logo is gelanceerd, volgt de verdere implementatie op alle gemeentelijke gedrukte en digitale kanalen, gebouwen, publicaties, kledij e.d.m.

Intussen is Temse ook bezig met de ontwikkeling van een nieuwe WEBSITE, het volgende grote project.

 

Info 

Communicatie Temse

Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

03 710 12 89 - 03 710 12 63 - 03 710 13 04

Laatst aangepast op vrijdag, 07 mei 2021 08:20
 

Deze website maakt gebruik van cookies. Cookies zijn kleine informatiebestanden die automatisch op de harde schijf van jouw computer bewaard worden. Cookies maken het mogelijk om de toegang tot de site en de navigatie te vergemakkelijken en sneller en efficiënter te laten verlopen. Sommige cookies zorgen ervoor dat een website grafisch netjes verschijnt, andere dat een websiteapplicatie correct werkt. Cookies zijn ook nodig voor analyses van het surfgedrag bv. via Google Analytics (zie hierboven). U kunt uw browserinstellingen aanpassen zodat cookies niet worden aanvaard of dat u een waarschuwing krijgt wanneer u cookies krijgt toegestuurd. U kan ons privacybeleid en ons cookiebeleid onderaan de pagina terugvinden.

Door op ok te klikken aanvaard u het gebruik van cookies door deze website.