Wanneer
- vrijdag 14 november 2025 van 20.15 tot 22.00 u.
Locatie
Topacteur Stefaan Degand (gekend van: Maestro Degand, De slimste mens ter wereld, De Ronde…) geeft een eigen stem aan een man die op zoek wil gaan naar zijn dochter, die hij vanaf haar zevende niet meer heeft gezien, en met mateloze macht probeert zijn vrouw lief te hebben. Hij lijkt zichzelf ervan te willen overtuigen dat hij met reden woedend en jaloers kan worden en dat terwijl hij haar regelmatig toevertrouwt zoveel van haar te houden. En ze kunnen toch lachen samen? Dan is alles toch goed?
Zo mooi als de liefde begon, zo sijpelen de dreiging en beklemming meer en meer door in dit juweel van een verhaal, dat vol vaart op een onontkoombaar maar onverwacht einde afkoerst.
Naar het boek van Joke Van Leeuwen
Spel Stefaan Degand en De Hartenspelers Regie Stefaan Perceval Muziek Kris Auwers Scenografie Jan Strobbe Kostuums Mieke Vermeiren Geluid Frank Haesevoets en Ben Bonner
HETGEVOLG in co-productie met HET LAATSTE BEDRIJF Deze productie komt tot stand met steun van de Tax Shelter maatregel van de Belgische Federale Overheid en Gallop Tax Shelter met de steun van de Vlaamse Gemeenschap