Sportkalender Afdrukken

van vrijdag 17 april tem donderdag 30 april 2015

 

         

17/04

Zaalvoetbal

21.00 u.

ZVT Zone 03     - Oudenbos Lochristi

Sporthal Het Gelaag

         
   

21.15 u.

ZVC Racing Temse     -   ZVC Tilroda

Sporthal Temsica

         
   

22.00 u.

ZVC Dynamo Temse     -   Donkere Wolken Lokeren

Sporthal Tilroda

         
         

18/04

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

FC Borcalor United - Ju-Pilers

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

ZVC Ostonk United - Fortuna Hollebeek

 
   

20.00 u.

The Tasmanian Devils - R1-bolleke

 
   

21.00 u.

De Snorkels - ZVC Reinaert

 
   

22.00 u.

ZPS Kobras - 't Schrijverke United

 
         
 

Voetbal

20.00 u.

KSV Temse     -   Tournai

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
         

19/04

Basketbal

17.00 u.

BBC Scheldejeugd Temse   -     BBC Hamme

Sporthal Temsica

         
 

Badminton

10.00 u.

Badminton Club Temse 1G –   Pluimplukkers 8H

Sporthal Temsica

         
 

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

SOS Velle - ZVC Nieuwkerken

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

Calcio Della Via - Real Santa Fe

 
   

20.00 u.

4TheFun - Cetla De Vigo

 
   

21.00 u.

Kramp - ZVC Clementwijk

 
         
         

20/04

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

19.00 u.

ZVC Calcio United - Schoppen Aas

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

Carina Boys - Insanity Boys

 
         
 

Basketbal

20.30 u.

BBC Gloryboys Turbow   -     Zuiderkempen Hulshout

Sporthal Temsica

         
         

21/04

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

20.30 u.

Fir D'Aoiz - ZVC DVLS

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

FC Pottetoe - ZVC Ons Huis

 
         
         

22/04

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

19.00 u.

Weemaes Tuinen - I Score

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

ZVK Houtbriel - ZVC De Welkom

 
         
         

23/04

Volleybal

 

Falos   Recreatieve Volleybal:

 
   

20.00 u.

20.00 u.

20.00 u.

Zwarte Panters - VC Jef

VC Progress   Dames - ATN Hamme

Ja(a)lap -   Gebovoc Dames

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

21.30 u.

21.30 u.

Good Shape - Gebovoc

Rumbac   Waasmunster - VC KWB Elversele

Hamme Center   - VC Progress

Sporthal Tilroda

         
         

24/04

Zaalvoetbal

19.30 u.

ZVB Temse   Liga:Ju-Pilers - ZVC De Snorkels

Sporthal Tilroda

         
   

20.00 u.

ZVT Zone 03     - AZ Nikolaas/Sinaai

Sporthal Het Gelaag

         
   

21.00 u.

ZVC Forza Temse     -   ZVC Nieuwkerken

Sporthal Het Gelaag

         
         

25/04

Volleybal

 

Volley Team   Temse:

 
   

20.30 u.

Temse Heren A   -   Knodde Meise

Sporthal Het Gelaag

   

20.30 u.

Temse Dames A   -   Eksaarde B

 
         
 

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

SOS Velle - FC Borcalor United

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

Kramp - Real Santa Fe

 
   

20.00 u.

De Snorkels - Ju-Pilers

 
   

21.00 u.

4TheFun - Caldio Della Via

 
   

22.00 u.

Celta De Vigo - ZVC Clementwijk

 
         
         
 

Korfbal

20.30 u.

Korfbal Temse     - Catba

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
 

Wandelen

Vanaf 08.00 u.

tot 15.00 u. kan je   inschrijven voor de 2de GPS tocht van het Waasland. Een organisatie van Wandelclub Temse. Alleen   met een GPS toestel kan je deze wandeling tot een goed einde brengen   (te huur voor 5 euro). Afstanden: 7 – 14 en 21km.

Vertrek aan café De Ranch,   Ruisstraat 89 te Tielrode.

         
 

Voetbal

14.30 u.

VK Velle 1 – FC Durmen

Terrein Velle (achter de   kerk), Temse

         
         

26/04

Krachtbal

10.45 u.

Krachtbalklub Temse     - Jabbeke

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
 

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

ZVC Reinaert - FC Del Torero

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

ZPS Kobras - Fortuna Hollebeek

 
   

20.00 u.

R1-bolleke - 't Schrijverke United

 
   

21.00 u.

The Tasmanian Devils - ZVC Ostonk United

 
         
 

Voetbal

10.00 u.

VK Velle 2 – FC Rembrandt

Terrein Velle (achter de   kerk),Temse

         
         

30/04

Volleybal

 

Falos   Recreatieve Volleybal

 
   

20.00 u.

20.00 u.

20.00 u.

ATN Hamme - Gebovoc Dames

VC Progress   Dames - Ja(a)lap

VC Jef -   Zwarte Panters

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

21.30 u.

21.30 u.

Gebovoc - Good Shape

SNB Belsele   - Rumbac Waasmnster

KaTeBe - VC   KWB Tielrode

 
         
Laatst aangepast op woensdag, 15 april 2015 08:46
 
 

Sportdienst

AC De Zaat - Frans Boelplein 1 1ste verdieping | Loket 5
9140 Temse
tel. 03 710 12 40-43
fax 03 771 13 92
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Banner
Openingsuren:
Maandag tot vrijdag
08.30 - 12.00 u.
Woensdag
08.30 - 12.00 u.
13.30 - 16.00 u.
Zaterdag 08.30-12.00 u.: enkel Infobalie en Burgerzaken

Sportfunctionaris

Van der Biest Theo
AC De Zaat, Frans Boelplein 1 1ste verdieping
9140 Temse
tel. 03 710 12 40
fax 03 771 13 92
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Sportfunctionaris

Rottiers Lien
AC De Zaat, Frans Boelplein 1 1ste verdieping | loket 5
9140 Temse
tel. 03 710 12 42
fax 03 771 13 92
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Favorieten |  Abonneer | Share on facebook | delen op twitter Share on Twitter