Sportkalender Afdrukken

van vrijdag 19 december tem donderdag 15 januari 2015

 

         

12/12

Zaalvoetbal

19.30 u.

ZVK Houtbriel - Weemaes Tuinen

Sporthal Tilroda

         
   

21.30 u.

ZVT Zone 03     - Galatasaray Merelbeke

Sporthal Het Gelaag

         
   

22.00 u.

ZVC Dynamo Temse     -   ZVC Zele

Sporthal Tilroda

         
         

13/12

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

19.00 u.

FC Del Torero - Real Santa Fe

Sporthal Temsica

   

20.00 u.

Fortuna Hollebeek - ZVC Reinaert

 
   

18.00 u.

R1-bolleke - The Tasmanian Devils

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

Kramp - FC Borcalor United

 
   

20.00 u.

ZVC Hamme-City f.c. - ZPS Kobras

 
   

21.00 u.

't Schrijverke United - ZVC Nieuwkerken

 
         
 

Voetbal

20.00 u.

KSV Temse     -   Coxyde

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
   

14.30 u.

VK Velle 1 – FC Bospark 1

Terrein Velle (achter de   kerk), Temse.

         
         

14/12

Voetbal

10.00 u.

VK 't Vlietje     -     FC Zeemeermin

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
   

10.00 u.

FC KWB Elversele     -   FC St. Anna Lokeren

Terrein Meersstraat,   Elversele

         
   

10.00 u.

FC Herleving   -   Woodstock 66

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
   

10.00 u.

VK Velle 2 – Gouden Leeuw

Terrein Velle (achter de   kerk), Temse

         
 

Basketbal

17.00 u.

BBC Scheldejeugd     -   MAC D'bergen G' brugge

Sporthal Temsica

         
 

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

Calcio Della Via - Ju-Pilers

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

De Snorkels - SOS Velle

 
   

20.00 u.

4TheFun - Celta De Vigo

 
   

21.00 u.

ZVC Clementwijk - ZVC Ostonk United

 
         
         
 

Badminton

 

Badminton   Club Temse

 
   

10.00 u.

Temse 2H – Nilston 1H

Sporthal Temsica

   

10.00 u.

Temse 1G- Hoge Wal 1G

 
         
         

15/12

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

19.00 u.

Carina Boys - ZVC Eindracht Drankfurt

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

Fir D'Aoiz - FC Pottetoe

 
         
 

Basketbal

20.30 u.

BBC Gloryboys Turbow   -     De Zonneblussers

Sporthal Temsica

         
         

16/12

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

20.30 u.

I Score - Schoppen Aas

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

ZVC DVLS - ZVC Calcio United

 
         
         

17/12

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

19.00 u.

ZVK Houtbriel - ZVC De Welkom

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

Independiente CF - ZVC Ons Huis

 
         
         

18/12

Volleybal

 

Falos   Recreatievolleybal:

 
   

20.00 u.

20.00 u.

20.00 u.

VC Progress Dames - VC 't Schrijverke

Beker -   damesreeks - 1/8e finale

VC Gempers -   Hamme Center

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

21.30 u.

21.30 u.

Good Shape - VC KWB Elversele

VC Progress   - SNB Belsele

KaTeBe - VC   KWB Tielrode

 
         
         

19/12

Zaalvoetbal

19.30 u.

Egespor - Weemaes Tuinen

Sporthal Tilroda

         
   

21.30 u.

ZVT Zone 03     - Dynamo Temse

Sporthal Het Gelaag

         
 

Basketbal

18.00 u.

BBC Scheldejeugd Dames   -   BBC Lokeren

Sporthal Temsica

         
 

Voetbal

20.00 u.

Fina Veteranen – St-Amands

Parochiaal terrein Kriko,   Hollebeek, Temse

         
         

20/12

Zaalvoetbal

     
   

18.00 u.

ZVC Clementwijk - 4TheFun

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

Celta De Vigo - R1-bolleke

 
   

20.00 u.

ZVC Ostonk United - Kramp

 
   

21.00 u.

The Tasmanian Devils - FC Del Torero

 
         
 

Voetbal

14.30 u.

Fina – Stille Vrienden

Parochiaal terrein Kriko,   Hollebeek, Temse

         
         

21/12

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

FC Borcalor United - ZVC Hamme-City f.c.

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

Real Santa Fe - Fortuna Hollebeek

 
   

20.00 u.

ZVC Reinaert - Calcio Della Via

 
   

21.00 u.

Ju-Pilers - SOS Velle

 
   

19.00 u.

ZPS Kobras - 't Schrijverke United

Sporthal Temsica

   

20.00 u.

ZVC Nieuwkerken - De Snorkels

 
         
 

Basketbal

17.00 u.

BBC Scheldejeugd     -   BBC Falco Gent

Sporthal Temsica

         
 

Voetbal

10.00 u.

FC Herleving   -   Scoutshuis 84

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
         

22/12

Zaalvoetbal

21.30 u.

ZVB Temse   Liga:ZVK Houtbriel - ZVC De Welkom

Sporthal Tilroda

         
   

22.00 u.

ZVC Racing Temse     -   Olympia 80 Sint-Niklaas

Sporthal Temsica

         
         

27/12

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

SOS Velle - ZVC Reinaert

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

Ju-Pilers - ZVC Nieuwkerken

 
   

20.00 u.

Kramp - ZVC Clementwijk

 
   

21.00 u.

ZVC Hamme-City f.c. - ZVC Ostonk United

 
   

19.00 u.

4TheFun - R1-bolleke

Sporthal Temsica

   

20.00 u.

FC Del Torero - Celta De Vigo

 
         
 

Voetbal

14.30 u.

VK Velle 1 – Red Star ‘93

Terrein Velle (achter de   kerk), Temse

         
         

28/12

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

Fortuna Hollebeek - The Tasmanian Devils

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

't Schrijverke United - FC Borcalor United

 
   

20.00 u.

Calcio Della Via - Real Santa Fe

 
   

21.00 u.

De Snorkels - ZPS Kobras

 
         
         

29/12

Zaalvoetbal

21.30 u.

ZVB Temse   Liga:ZVC Ons Huis - Fir D'Aoiz

Sporthal Tilroda

         
         

03/01

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

19.00 u.

ZPS Kobras - Ju-Pilers

Sporthal Temsica

   

20.00 u.

Kramp - 4TheFun

 
   

18.00 u.

FC Borcalor United - De Snorkels

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

Real Santa Fe - SOS Velle

 
   

20.00 u.

ZVC Reinaert - ZVC Nieuwkerken

 
   

21.00 u.

R1-bolleke - FC Del Torero

 
         
 

Voetbal

14.30 u.

VK Velle 1 – Real Heibos 1

Terrein Velle (achter de   kerk), Temse

         
   

14.30 u.

Fina – FC Lokeren

Parochiaal terrein Kriko,   Hollebeek, Temse

         
         

04/01

Voetbal

10.00 u.

FC KWB Elversele     -   VK Stekene

Terrein Meersstraat,   Elversele

         
 

Basketbal

14.30 u.

BBC Gloryboys     - BC Lede

Sporthal Temsica

         
 

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

ZVC Clementwijk - ZVC Hamme-City f.c.

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

Celta De Vigo - Fortuna Hollebeek

 
   

20.00 u.

ZVC Ostonk United - 't Schrijverke United

 
   

21.00 u.

The Tasmanian Devils - Calcio Della Via

 
         
         

08/01

Volleybal

 

Falos   Recreatieve Volleybal:

 
   

20.00 u.

20.00 u.

20.00 u.

Ja(a)lap - Zwarte Panters

VC Prorgress   - Spanish Harlem

Gebovoc - VC   KWB Elversele

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

21.30 u.

21.30 u.

Hamme Center - VC KWB Tielrode

Good Schape   - VC Gempers

Rumbac   Waasmunster - KaTeBe

 
         
         

10/01

Volleybal

20.30 u.

VT Temse   Heren A -   Londerzeel

Sporthal Het Gelaag

         
 

Voetbal

20.00 u.

KSV Temse     -   Olsa Brakel

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
 

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

18.00 u.

Calcio Della Via - Celta De Vigo

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

De Snorkels - ZVC Ostonk United

 
   

20.00 u.

SOS Velle - The Tasmanian Devils

 
   

21.00 u.

Ju-Pilers - FC Borcalor United

 
         
         

11/01

Voetbal

10.00 u.

FC Herleving   -   FC Cado

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
   

10.00 u.

VK 't Vlietje     -     VK Volksunie

Sportcentrum Fernand Schuerman

         
   

10.00 u.

FC KWB Elversele     -   SK Post

Terrein Meersstraat,   Elversele

         
   

10.00 u.

VK Velle 2 – Gouden Leeuw

Terrein Velle (achter de   kerk), Temse

         
 

Basketbal

 

BBC   Scheldejeugd Temse:

 
   

14.45 u.

Temse Dames     - BBC Osiris Aalst

Sporthal Temsica

   

17.00 u.

Temse Heren     - Panthers Baasrode

 
         
 

Handbal

16.00 u.

Handbalcub Temse   Heren A -   Izegem

Sporthal Het Gelaag

         
 

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse   Liga:

 
   

19.00 u.

4TheFun - FC Del Torero

Sporthal Temsica

   

20.00 u.

Fortuna Hollebeek - R1-bolleke

 
   

18.00 u.

ZVC Nieuwkerken - Real Santa Fe

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

ZVC Reinaert - ZPS Kobras

 
   

20.00 u.

ZVC Hamme-City f.c. - Kramp

 
   

21.00 u.

't Schrijverke United - ZVC Clementwijk

 
         
         

12/01

Zaalvoetbal

22.00 u.

ZVC Racing Temse     -   Galatasaray Merelbeke

Sporthal Temsica

         
         

15/01

Volleybal

 

Falos   Recreatieve Volleybal:

 
   

20.00 u.

20.00 u.

20.00 u.

Rumbac Waasmunster - VC KWB Elversele

Spanish   Harlem - Hamme Center

VC 't   Schrijverke - Zwarte Panters

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

21.30 u.

21.30 u.

VC Gempers - VC KWB Tiellrode

KaTeBe -   Gebovoc

Good Shape -   SNB Belsele

 
         
Laatst aangepast op dinsdag, 16 december 2014 12:23
 
 

Sportdienst

AC De Zaat - Frans Boelplein 1 1ste verdieping | Loket 5
9140 Temse
tel. 03 710 12 40-43
fax 03 771 13 92
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Banner
Openingsuren:
Maandag tot vrijdag
08.30 - 12.00 u.
Woensdag
08.30 - 12.00 u.
13.30 - 16.00 u.
Zaterdag 08.30-12.00 u.: enkel Infobalie en Burgerzaken

Sportfunctionaris

Van der Biest Theo
AC De Zaat, Frans Boelplein 1 1ste verdieping
9140 Temse
tel. 03 710 12 40
fax 03 771 13 92
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Sportfunctionaris

Rottiers Lien
AC De Zaat, Frans Boelplein 1 1ste verdieping | loket 5
9140 Temse
tel. 03 710 12 42
fax 03 771 13 92
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Favorieten |  Abonneer | Share on facebook | delen op twitter Share on Twitter