Home Gemeentediensten
Sportkalender Afdrukken

van vrijdag 29 april tem donderdag 12 mei 2016

         

29/04

Zaalvoetbal

19.30 u.

ZVB Temse Liga: Fir D’Aoiz –   Independiente CF

Sporthal Tilroda

         
   

20.00 u.

ZVB Duvel Liga: Inter Kruibeke – ZVC Los Desperados

Sporthal Het Gelaag

         
   

22.00 u.

ZVC Dynamo Temse –   Oudenbos Lochristi

Sporthal Tilroda

         
 

Voetbal

20.00 u.

KSV Temse – Ronse

Sportcentrum Fernand   Schuerman

         
         

30/04

Voetbal

14.30 u.

VK Velle 2 – Real   Hansevelde

Parochiaal terrein Kriko,   Hollebeek, Temse

         
 

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse Liga:

 
   

18.00 u.

Celta De Vigo – ZVC   Nieuwkerken

Sporthal Tilroda

   

19.00 u.

4TheFun – ZVC Clementwijk

 
   

20.00 u.

SOS Velle – ’t   Schrijverke United

 
         
 

Handbal

19.30 u.

Handbalclub Attila Temse   – HC Aalst

Sporthal Het Gelaag

         
         

01/05

Waterski

10.30 u.

Ski- en Bootclub De Durme   organiseert een initiatie waterski tot 15.30 u. Maar een afspraak: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. . Voor   meer info: www.sbdd.be

Watervlak De Durme,   Gentstraat 179 b, Tielrode

         
         

02/05

Zaalvoetbal

 

ZVB Temse Liga: halve finale

 
   

19.00 u.

Independiente CF –   Schoppen Aas

Sporthal Tilroda

   

21.30 u.

Insanity Boys – Fir   D’Aoiz

 
         
         

04/05

Zaalvoetbal

19.00 u.

ZVB Temse Liga: finalewedstrijden

Sporthal Tilroda

         
         

05/05

Krachtbal

10.45 u.

Krachtbalklub Temse heren   – Ichtegem

Sportcentrum Fernand   Schuerman

         
         

06/05

Zaalvoetbal

19.30 u.

Nacompetitie zaalvoetbal: SOS Velle – I Score

Sporthal Tilroda

         
         

07/05

Zaalvoetbal

 

Nacompetitie zaalvoetbal:

 
   

17.00 u.

Real Santa Fe - ZVC Beurm

Sporthal Tilroda

   

18.00 u.

Ju-Pilers - ZVC Reinaert

 
   

19.00 u.

Onkruid Vooruit - Torpedo Stamcafé

 
   

20.00 u.

ZPS Kobras - R1-Bolleke

 
   

21.00 u.

Kramp - Team Legendary

 
   

22.00 u.

Trappen Steels - ZVC Nieuwkerken

 
         
         

08/05

Voetbal

10.00 u.

FC KWB Elversele – FC Falstaff

Terrein Meersstraat,   Elversele

         
 

Basket

17.00 u.

BBC Scheldejeugd Temse heren - Gent Hawks

Sporthal Temsica

         
         

12/05

Volleybal

 

Falos Recreatieve Volleybal:

 
   

20.30 u.

Bekerwedstrijd dames

Sporthal Tilroda

   

20.30 u.

Beker Hans Van Wesemael – finale

 
         
Laatst aangepast op woensdag, 27 april 2016 09:19
 
 
Banner
Banner

AC De Zaat

Frans Boelplein 1
9140 Temse
tel. 03 710 12 12
fax 03 711 01 01
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Openingsuren:
Maandag tot vrijdag
08.30 - 12.00 u.
Woensdag
08.30 - 12.00 u.
13.30 - 16.00 u.
Zaterdag 08.30-12.00 u.: enkel Infobalie en Burgerzaken

Favorieten |  Abonneer | Share on facebook | delen op twitter Share on Twitter